ÖVRIGT / Diverse / Ispik 13184051
nr 1318 4051
Ispik
1800-tal, Märkt NVP. Längd: 144, proveniens fam von Post
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:30:24
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr